Team Integrativa

Het pedagogisch EMDR-Team van integrativa ziet er als volgt uit:

Trainers - Supervisoren

Ludwig Cornil, MA
Klinisch Psycholoog
EMDR-Institute / EMDR-Europe Trainer
Processieweg 7, 9620 Sint Maria Oudenhove
0486/627793
ludwig.cornil@telenet.be
 
 
 
Michel Silvestre
Klinisch psycholoog
EMDR Europe Child and Adolescent Trainer
Aix en Provence – Paris
0033/0442934283
silvestre.michel@free.fr

Supervisoren

Delplancq Annie (franstalig)
Klinisch psychologe
Elfbunderslaan 18, 1650 Bersel
0478/37 75 94
annie_delplancq@hotmail.com
 
 
 
 
Dereau Pascal (franstalig)
Klinisch Psycholoog - Supervisies in Brussel en Braine-L’Alleud
"Free Clinic", 154a Chaussée de Wavre, 1050 Bruxelles
"Lindenhof", 1 Square Marie-José, 1200 Bruxelles
Rue des Berges du Ruisseau 8, 1420 Braine-L’Alleud
0475/93 64 74 pdereau@psycho-solutions.be
www.psycho-solutions.be
 

Dewailly Anne (franstalig)
Klinisch Psycholoog
Avenue de la chevauchée 6, 1420 Braine l’Alleud
0477/80 19 13
dewailly.anne@gmail.com
Momenteel verblijvend in het buitenland, supervisies via Skype zijn mogelijk
 
 
 
 

Dhooghe Freek
Klinisch Psycholoog
Wittebolsstraat 25
3018 Wijgmaal
016/89 50 96
freek.dhooghe@gmail.com
 
 
 
 `

Goovaerts Gerd
Klinisch Psychologe
Brusselsesteenweg 96
2800 Mechelen
Halensebaan 49
3290 Diest (Webbekom)
0475/821190
gerd.goovaerts@telenet.be

Havelka Judit Ph.D.
Klinisch Psychologe-Psychotraumatologe
Agora therapie & vormingscentrum
Familiestraat 38
2060 Antwerpen België
0475/24 19 34
havelka.judit@gmail.com
 
 
 
 

O’Han Nora (franstalig)
Psychologue-Orthopedagogue
chemin des noces ,86
1410 Waterloo Belgique
02 2152183
norabem545@gmail.com
 
 
 
 
 

Alexandra Psallas (franstalig)
Sociologue - Psychologue
Avenue Montjoie, 224
1180 Bruxelles
02/347.74.68
alexandra.psallas@gmail.com
 
 
 
 
 

Thys Leen
Klinisch Psychologe
Mechelsesteenweg 235, 702
2018 Antwerpen. of
Boskant 16
2970 Schilde
0496/07 44 27
thysleen@gmail.com
 
 

Vermeire Anne
Psychopedagoge
Burg. Lemmensstraat 22, 9220 Moerzeke
052/20 13 48
anne.vermeire@telenet.be